Podsumowanie zbiórki „Do serca przytul psa lub kota”

W marcu i kwietniu br. odbyła się zbiórka darów na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. 🐶😺  Cała Społeczność naszej szkoły –  Uczniowie, Grono Pedagogiczne oraz Rodzice 💖- włączyła się w akcję.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych schronisku rzeczy oraz zwrócenie uwagi na ogromne potrzeby schronisk dla bezdomnych zwierząt. Zbiórka miała również uświadomić jak ważna jest bezinteresowna pomoc.

Wszystkim DARCZYŃCOM,  którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt,😺🐶 bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY.

Wszystkie zebrane w szkole dary zostały zawiezione i przekazane w sobotę 22 czerwca br. Schronisku w Celestynowie  oraz Schronisku w Józefowie koło Legionowa, przez Panią AGATĘ SZANIAWSKĄ – KLIMIUK, której Z CAŁEGO SERCA 💖 DZIĘKUJEMY za wsparcie i pomoc.

Samorząd Uczniowski – Kółko Charytatywne