Zajęcia integracyjne dla klas pierwszych

Trwają zajęcia integracyjne dla uczniów klas pierwszych. Spotkania odbywają się w zaprzyjaźnionym z naszą szkołą Młodzieżowym Domu Kultury OCHOTA. Celem zajęć jest integracja uczniów danej klasy – wzajemne poznanie się i znalezienie własnego miejsca w grupie, ale również budowanie poczucia bezpieczeństwa, zaufania i akceptacji w grupie, wypracowanie wspólnych norm i zasad, nauka tolerancji, wzbudzenie wrażliwości na potrzeby, a także sukcesy i porażki innych osób w grupie, wzbudzenie potrzeby pomocy innym ludziom, kształtowanie umiejętności współpracy.
Mamy nadzieję, że zajęcia te ułatwią uczniom klas pierwszych adaptację w nowej grupie i w nowej szkole.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z zajęć integracyjnych klasy 1EGP.

🎉 Klasa 1EGP miała w piątek 27 września wyjątkowy dzień integracyjny w MDK Ochota! 🎉Było mnóstwo dobrej zabawy, ruchu i uśmiechów na twarzach! 😄Uczniowie spędzili czas na wspólnych grach i aktywnościach, a pozytywna energia była obecna przez cały czas!!