Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Akcja Szkoło Pomóż i Ty zakończona

Akcja Szkoło Pomóż i Ty to projekt, który Fundacja Pomóż i Ty realizuje od 2002 roku dzięki wspólnym wysiłkom dyrekcji, nauczycieli, rodziców, uczniów i przyjaciół szkół z całej Polski. Również nasza szkoła włączyła się w pomoc najbardziej potrzebującym rówieśnikom.
Gdy rozbrzmiewa pierwszy dzwonek na szkolne korytarze wkraczają pomoce naukowe w postaci autorskich cegiełek, które można zakupić za symboliczne 2zł.
Po jednej stronie wzory matematyczne, chemiczne, fizyczne, gramatyka języka angielskiego lub języka niemieckiego, ważne historyczne daty, a po drugiej kolorowa grafika, która zauroczy każdego. Dzięki tym materiałom dydaktycznym, w formie prostokątnych kalendarzyków, nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta.
Dzięki akcji Szkoło Pomóż i Ty uczniowie mają wsparcie w nauce, ale to też idealna okazja, aby pokazać młodym ludziom jak w prosty sposób można uczynić wiele dla potrzebujących. Ogromne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy z roku na rok  umacnia nas w przekonaniu, że wspólnie możemy wiele zdziałać.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom

wpłata

Skip to content