Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

DZIEŃ BEZ PLECAKA na URBANISTÓW

Wtorek – 16 kwietnia – był w naszej szkole DNIEM BEZ PLECAKA.💼
Uczniowie mieli możliwość przynieść książki, zeszyty, piórniki, drugie śniadanie, itp. w czymkolwiek, niekoniecznie w plecaku. Wiele osób wykazało się kreatywnością, pomysłowością i zaangażowaniem przynosząc ciekawe, niekiedy własnoręcznie wykonane, „pojemniki” na swoje przybory szkolne.

Pojawiły się  – walizki podróżne, koszyki, wiaderka, odkurzacz, piekarnik, chlebak, lodówki podróżne, dziecięca taczka, samochodzik, mikrofalówka, fotel, wentylator, pufy, opona, różnokolorowe reklamówki, opakowania na narzędzia, pokrowce na broń, na gitarę, poszewki, drapaki dla kotów, pojemniki do przewożenia małych zwierzątek, wieszaki na ubrania,…

Oficjalnie pragniemy poinformować, iż klasą, w której najwięcej osób przyłączyło się do zabawy podczas DNIA BEZ PLECAKA była klasa 2EGP, zajęła więc PIERWSZE MIEJSCE 👍🥇, gdyż 76% osób klasy spakowało swoje książki, zeszyty i to co z reguły w plecaku się nosi – w cokolwiek, ale nie był to plecak.

Uczniowie tej klasy w nagrodę będą mogli posilić się wspaniałą pizzą.🍕

Kolejnymi klasami, w których dużo uczniów przyniosło książki w różnych pojemnikach były:

klasa 1Bi – 73% – drugie miejsce 🥈,

klasa 5FGP – 68% – trzecie miejsce 🥉,

klasa 3Bi – 67% – czwarte miejsce.

Tego dnia wiele osób wykazało się ogromną kreatywnością oraz pomysłowością , dlatego Jury długo zastanawiało się komu przyznać nagrodę główną.

Po burzliwych debatach zdecydowano przyznać NAGRODĘ GŁÓWNĄ Bartkowi Burakowskiemu z klasy 5Bi, który spakował książki w własnoręcznie wydrukowanego na drukarce 3D robota – psa, który wraz z książkami chodził za lub przed właścicielem (czasami pies był noszony).             GRATULUJEMY!🏆

W nagrodę Bartek otrzyma kartę podarunkową upoważniającą do zakupów w sieci Empik o wartości 50 złotych.

Postanowiono również przyznać dwa wyróżnienia i nagrodę w postaci bonu upominkowego upoważniającego do zakupów w sieci Empik o wartości 25 złotych:

Polinie Kyrylchuk z klasy 1EGP, która zręcznie wyplotła z czarnych worków na śmieci torbę oraz

Aleksandrowi Malc z klasy 2Bi, który tego dnia spakował się w największy pojemnik – wielkich rozmiarów drapak dla kotów.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI BARDZO DZIĘKUJE

WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W ZABAWIE.

Skip to content