Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Koncert kolęd w wykonaniu Szkolnego Zespołu Muzycznego T(e)CH.U Brak 21.12 2022 r.

W ostatnią przedświąteczną środę tj. 21 grudnia br. szkolna społeczność zebrała się na sali gimnastycznej na wspólne kolędowanie. Ta piękna tradycja kultywowana jest w naszej szkole od lat. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu  Szkolnego Zespołu Muzycznego  T(e)CH.U Brak  pod opieką Pani Agaty Szaniawskiej – Klimiuk wprowadził wszystkich  w atmosferę
pięknego okresu Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia wzajemnego zrozumienia, optymizmu i życzliwości oraz Świat spędzonych w rodzinnym gronie złożyli zebranym – dyrektor Zespołu Szkół nr 26 – pan Roman Marciniak i pani wicedyrektor Małgorzata Maciejko.
Skip to content