Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

W dniu 16.11.2023 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych: QUIZ TIME. Spotkał się on z dużym zainteresowaniem młodzieży. Konkurs trwał 45 minut i zawierał wiele interesujących pytań związanych z krajami anglojęzycznymi, ich kulturą, historią oraz geografią. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat takich krajów jak:  Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Irlandia, Kanada, Australia i Nowa Zelandia. To wydarzenie nie tylko sprawiło, że uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe, ale również pozwoliło im zgłębić tajniki kultury, historii oraz geografii tych fascynujących krajów anglojęzycznych.
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych okazał się sukcesem, cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i na pewno zostanie powtórzony w przyszłym roku.

Skip to content