Nagroda Burmistrza Dzielnicy OCHOTY dla najlepszego ucznia Technikum nr 24

Jak co roku w ostatnim tygodniu roku szkolnego wytypowani przez Rady Pedagogiczne  ochockich szkół  uczniowie, odbierają prestiżowe Nagrody Burmistrza dzielnicy Ochoty.
We wtorek 18 czerwca br. w Młodzieżowym Domu Kultury Ochota odbyła się uroczystość rozdania nagród dla najlepszych uczniów.
Tegorocznym laureatem Nagrody Burmistrza Dzielnicy Ochota został uczeń naszej szkoły MACIEJ ZARZECKI.
Maciej odebrał  z rąk Burmistrza dzielnicy Ochota m. st. Warszawy pana Piotra Krasnodębskiego, dyplom i nagrodę pieniężną.
Maciej nie tylko jest najlepszym uczniem naszej szkoły 🥇 – osiągnął  średnią  5,31 oraz wzorowe zachowanie, ale również działa na rzecz innych oraz ma wspaniałe cechy charakteru.

Uczniowi podczas uroczystości towarzyszył wychowawca klasy 4Bi – Pan Arkadiusz Boniecki oraz Rodzice.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!   👍   💪