Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Spacer do miejsc pamięci powierzonych opiece ZS nr 26

Obchody 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości uczniowie ZS nr26 rozpoczęli 9 listopada. Pamiętając o powierzonym nam patronacie nad miejscami pamięci na Ochocie, młodzież z kl. 2DGP zapaliła znicze przy Reducie Kaliskiej, tablicy upamiętniającej dowódcę Okręgu Warszawskiego AK płk Antoniego Chruściela “Montera”, Pomniku Pierwszego Prezydenta II RP Gabriela Narutowicza, tablicy informującej o historii Kotwicy-znaku Polski Walczącej przy Pomniku Lotnika i Reducie Wawelskiej.

Skip to content