Spotkanie z pracownikami Urzędu Pracy

W czwartek 13 czerwca br. w ramach doradztwa zawodowego odbyło się spotkanie uczniów klas drugich i czwartych z przedstawicielkami Urzędu Pracy m.st. Warszawy. Podczas zajęć uczniowie mogli dowiedzieć się jak planować swoją drogę do kariery zawodowej, jakie są prawidłowe elementy CV, listu motywacyjnego i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Omówiono również istniejące możliwości na rynku pracy oraz zapoznano młodzież z formami pomocy jakich udziela Urząd Pracy osobom poszukującym zatrudnienia.
W trakcie prelekcji młodzież ochoczo zadawała pytania, jak również czynnie uczestniczyła w zajęciach.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji w wydarzenia.