Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

UWAGA KANDYDACI ! wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w zakładce STREFA KANDYDATA

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w roku szkonym w godzinach 18:00-20:00, zaś w wakacje w godzinach 8.00-17.30

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

W piątek 26 czerwca zabrzmiał symboliczny „ostatni dzwonek” kończący rok szkolny 2025/2026. Tym samym 470 uczniów naszej szkoły po miesiącach wytężonej pracy, rozpoczęło długo wyczekiwane wakacje.🤿🛶🏀📚📷
Dokładnie o godzinie 9 rano Pan Dyrektor Roman Marciniak przywitał całą Społeczność Szkolną – Grono Pedagogiczne, Uczniów i ich Rodziców oraz Pracowników Administracji – zebraną w sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
Pan Dyrektor Roman Marciniak i Wychowawcy mieli przyjemność wręczyć świadectwa uczniom, za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz osiągnęli najwyższą średnią w danej klasie. 💪👍
Dyplomy i nagrody otrzymali również uczniowie za osiągnięcia w szkolnych i pozaszkolnych konkursach językowych, konkursach przedmiotowych – z matematyki oraz informatyki oraz za aktywność w Samorządzie Uczniowskim i Wolontariacie.
Po oficjalnej części uroczystości odbył się krótki występ szkolnego zespołu muzycznego T(e)CH.U Brak, pod kierunkiem Pani Agaty Szaniawskiej – Klimiuk. 🎤🎶🎸💖

Wszyscy mieli również okazję obejrzeć teleturniej Familiada, w którym brały udział dwie drużyny – drużyna Nauczycieli i drużyna Uczniów. Obie drużyny były bardzo zaangażowane, gdyż każda z nich chciała wygrać. Tak jak w prawdziwej Familiadzie były pytania i odpowiedzi, których udzielili „ankieterzy”. Ostatecznie rozgrywkę wygrała drużyna Uczniów, którym serdecznie gratulujemy.🥇👏
Po części artystycznej uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie z rąk wychowawców odebrali świadectwa.
Wszystkim gratulujemy nagród oraz otrzymania promocji do następnej klasy.👏
Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody🌞.
Życzymy Wam, abyście w trakcie ich trwania nabrali sił i energii na nadchodzące od września nowe wyzwania.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z uroczystości.
Przejdź do treści