Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Uroczystość zakończenia roku szkolnego MATURZYSTÓW – ROCZNIK 2024

W piątek 26 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów klas 5Ai, 5Bi, 5Ci, 5FGP i 5GGP. Po pięciu latach pełnych wyzwań i zmagań, wreszcie mogli odebrać z rąk swoich wychowawców upragnione świadectwa ukończenia szkoły. Najlepsi, którzy uzyskali średnią powyżej 4,76 – otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem. Nagrody wręczono uczniom biorącym udział konkursach językowych, jak również uczniom działającym w szkolnym zespole muzycznym oraz pracującym przy nagłaśnianiu szkolnych uroczystości.

Pan dyrektor Roman Marciniak żegnając tegorocznych absolwentów klas piątych, życzył wszystkim uzyskania  pozytywnych wyników  na czekającym ich egzaminie dojrzałości i pomyślności w dorosłym życiu, które przed nimi.

Uroczystość zakończenia roku uświetnił występ przygotowany przez Grono Pedagogiczne i Uczniów klas młodszych, który wprawił w radosny nastrój wszystkich zebranych.  Na koniec ze świadectwami w dłoniach i uśmiechem na twarzach  absolwenci wraz z wychowawcami zapozowali do pamiątkowych zdjęć.

NASZYM MATURZYSTOM –  ROCZNIK 2024

ŻYCZYMY POŁAMANIA PIÓR” NA MATURZE

I WIELU SUKCESÓW W DOROSŁYM ŻYCIU

Skip to content