Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Zajęcia edukacyjne z udziałem uczniów kl. 1FGP i 1 AI. nt. nowych substancji psychoaktywnych oraz e-papierosów 27.01.2023 r.

27 stycznia br. uczniowie kl. 1FGP i 1AI  wzięli udział w zajęciach edukacyjnych  na temat działania i skutków zażywania nowych substancji psychoaktywnych oraz e-papierosów. Spotkanie poprowadzili pracownicy Powiatowej Stacji Epidemiologiczno-Sanitarnej w Warszawie. Młodzież mogła nie tylko dowiedzieć się o szkodliwości tych używek, ale również

zadawać pytania na interesujące ich kwestie.

Spotkanie  odbyło się z inicjatywy i na zaproszenie pani Anny Chmiel – nauczyciela przedmiotu bezpieczeństwa i higieny pracy. Poruszane na szkoleniu  zagadnienia  stały się  wzbogaceniem wiedzy do  realizowanych przez uczniów na przedmiocie treści o czynnikach chemicznych i ich wpływu na człowieka.

Skip to content