Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Zakończenie roku szkolnego 2021-2022 klas IV w Zespole Szkół nr 26 29. 04. 2022 r.

W piątek 29 kwietnia uroczyście  pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów klas 4BT, 4CT, 4DT, 4EG i 4FG .Po czterech latach pełnych wyzwań i zmagań z nauką zdalną, wreszcie mogli odebrać z rąk swoich wychowawców  upragnione świadectwa ukończenia szkoły. Najlepsi, którzy uzyskali średnią powyżej 4,76 – otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe. Wyróżnieni za wzorową postawę i zaangażowanie na rzecz pracy szkoły i środowiska lokalnego oraz wolontariat – uczniowie zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami. Absolwenci podziękowali swoim wychowawcom , za  niestrudzony wysiłek i trud  czterech wspólnie spędzonych lat, a  z rąk dyrektora ZS nr 26 – p. Romana Marciniaka otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zarówno pan dyrektor jaki i pani wice dyrektor Małgorzata Maciejko żegnając tegorocznych absolwentów klas IV, życzyli wszystkim uzyskania  pozytywnych wyników  na czekającym ich egzaminie dojrzałości i  pomyślności w dorosłym życiu, które przed nimi.  Uroczystość zakończenia roku uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego. Po przerwie spowodowanej pandemią młodzi muzycy znów mógł wystąpić przed publicznością. W uzupełnionym składzie zaśpiewali stare znane szlagiery i nowe popularne aranżacje. Uroczystość zakończyły pamiątkowe  zdjęcia absolwentów i ich wychowawców.

NASZYM MATURZYSTOM ŻYCZYMY SUKCESÓW!

POŁAMANIA PIÓR!!!”

 

Skip to content