2024-09-04

Dofinansowanie przez szkołę ciepłego posiłku dla ucznia

Informujemy, że jest możliwość dofinansowania przez szkołę ciepłego posiłku dla ucznia, którego rodzina znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Aby skorzystać z dofinansowania należy złożyć:
– wniosek o zwolnienie z opłat za korzystanie przez ucznia z posiłków w szkole,
– zaświadczenie potwierdzające dochody rodziny z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku o pomoc, lub oświadczenie o osiąganych dochodach,
– inne dokumenty potwierdzające trudną sytuację życiową.
Zwolnienia dokonuje dyrektor szkoły na wniosek rodzica, prawnego opiekuna lub dorosłego ucznia.
Wnioski można pobierać i składać u pedagoga szkoły pokój 321.

ANKIETA DLA RODZICA – prośba o wypełnienie

W związku z koniecznością uchwalenia Szkolnego Programu Wychowawczo –  Profilaktycznego zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej i anonimowej ankiety. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu najwyżej kilkanaście minut, a nam pozwoli na dobranie odpowiednich do zdiagnozowanych potrzeb działań profilaktycznych. Poniższy link będzie aktywny do 10.09.2024 godz. 23.45.
Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc