AKCJA NA RATUNEK „POWÓDŹ”

Całą Społeczność Naszej Szkoły – Uczniów, Rodziców, Nauczycieli oraz Pracowników Administracji
PROSIMY O POMOC.
Od kilkudziesięciu godzin mieszkańcy południowej Polski walczą z powodzią. W wielu miastach i wsiach sytuacja jest dramatyczna.
Polski Czerwony Krzyż, jedna z największych organizacji humanitarnych w Polsce, rozszerza działania ratunkowe i uruchamia specjalną zbiórkę na rzecz ofiar żywiołu. Grupy Ratownictwa PCK od doby już są na miejscu, dostarczając pomoc humanitarną dla ewakuowanych, kolejne ruszają w drogę.
Nasza szkoła chce ruszyć z natychmiastową pomocą i organizuje zbiórkę pieniędzy dla PCK m.in. na osuszacze do budynków.
Pomóżmy, działajmy, nie bądźmy obojętni!

Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, od jutra, czyli od WTORKU do CZWARTKU, będą chodzić z puszką, do której będzie można wrzucać pieniądze.

Liczy się każda złotówka! Dziękujemy za każdą najdrobniejszą darowiznę.