Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
W piątek 26 czerwca zabrzmiał symboliczny „ostatni dzwonek” kończący rok szkolny 2025/2026. Tym samym 470 uczniów naszej szkoły po miesiącach wytężonej pracy, rozpoczęło długo wyczekiwane wakacje.




Dokładnie o godzinie 9 rano Pan Dyrektor Roman Marciniak przywitał całą Społeczność Szkolną – Grono Pedagogiczne, Uczniów i ich Rodziców oraz Pracowników Administracji – zebraną w sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
Pan Dyrektor Roman Marciniak i Wychowawcy mieli przyjemność wręczyć świadectwa uczniom, za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz osiągnęli najwyższą średnią w danej klasie. 

Dyplomy i nagrody otrzymali również uczniowie za osiągnięcia w szkolnych i pozaszkolnych konkursach językowych, konkursach przedmiotowych – z matematyki oraz informatyki oraz za aktywność w Samorządzie Uczniowskim i Wolontariacie.
Po oficjalnej części uroczystości odbył się krótki występ szkolnego zespołu muzycznego T(e)CH.U Brak, pod kierunkiem Pani Agaty Szaniawskiej – Klimiuk. 



…