Zapraszamy na relacją z wycieczki klasy 2Ci – DZIEŃ DRUGI i TRZECI

„Należy podróżować, by się czegoś nauczyć”.
Mark Twain

W czwartek 10 października br. po śniadaniu wyruszyliśmy do Energylandii  –  położonego w Zatorze największego Rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce,  który oferuje 133 atrakcje, które znajdują się na obszarze 74 hektarów. Tam czekało na nas mnóstwo atrakcji, karuzel, kolejek górskich – w tym ekstremalne Rollercoastery m.in. Hyperion, Zadra (posiada kąt spadku 90 stopni, osiąga prędkość 121 km/h, doznane przeciążenie wynosi 4,8g), Mayan, Formuła, Apocalypto, Speed, oraz wiele atrakcji wodnych. Wszyscy spędziliśmy tam cały dzień i byliśmy przeszczęśliwi.

Wieczorem przy ognisku dzieliliśmy się wrażeniami z obu spędzonych razem dni planując kolejny dzień w Energylandii.

Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Nasza integracyjna przygoda zakończyła się o godzinie 22 w piątek 11 października.

Z nostalgią będziemy wspominać przeżyte przez nas przygody w pięknym Krakowie oraz w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia.
Dziękujemy naszym nauczycielkom, które towarzyszyły nam podczas tego wyjazdu i dbały o nasze bezpieczeństwo – naszej wychowawczyni Pani Agacie Śniecińskiej oraz Pani Małgorzacie Maciejko.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w wyjazdu.