Akcja Samorządu Uczniowskiego „Do serca przytul psa lub kota”

Rozpoczyna się akcja Samorządu Uczniowskiego  „Do serca przytul psa lub kota”

Samorząd Uczniowski rozpoczyna zbiórkę darów, które będą przekazane Schronisku dla zwierząt.
Zapraszamy całą Społeczność Szkolną: Uczniów, Grono Pedagogiczne oraz Rodziców do włączenia się w zbiórkę.
Może robiąc w domu przedświąteczne porządki,  uda się znaleźć coś co przyda się Schronisku.
Co zbieramy:

koce, ręczniki, duże poszewki i prześcieradła, posłania, legowiska ortopedyczne dla starszych psów, podkłady higieniczne, zabawki dla kotów (np. wędki, myszki, miękkie piłeczki, małe pluszaki), miski spowalniające jedzenie dla psów, psie smakołyki, karmę bezzbożową z dużą zawartością mięsa (sucha i mokra) dla psów i kotów.

Dary prosimy przynosić do sali 316, czyli do pracowni fizycznej.

Akcja trwa od 12 marca do 14 kwietnia 2024r.

Zapraszamy całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję.

Warto pomagać.

Wszystkim darczyńcom z góry bardzo dziękujemy.

Samorząd Uczniowski – Kółko Charytatywne