BEZPŁATNE ZAJĘCIA SZKOLENIOWE Z PODSTAW TRENINGU SIŁOWEGO I KONDYCYJNEGO. TRENUJ SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE!

W programie:

REDUKCJA WAGI CIAŁA, BUDOWA MASY MIĘŚNIOWEJ, TRENING SIŁOWY I KONDYCYJNY, SPALANIE TŁUSZCZU, REGENERACJA, ODŻYWIANIE, SPECJALNE GRUPY DLA MŁODZIEŻY I KOBIET.

Wszystkie chętne osoby niezależnie od płci i wieku zapraszamy na cykl zajęć szkoleniowych z podstaw metodyki treningu siłowego i kondycyjnego.

Propozycję kierujemy do osób, które chciałyby rozpocząć pracę nad poprawą swojej sprawności, zdrowia i wizerunku, ale nie mają wiedzy jak najlepiej się do tego zabrać.

Najlepiej, czyli najskuteczniej i najbardziej bezpiecznie. Podkreślamy tutaj słowo ,,bezpiecznie”, ponieważ trening, zarówno sportowy jak
i rekreacyjny, jest ingerencją w działanie naszego organizmu. Jeśli jest realizowany niewłaściwie, może nie spełnić naszych oczekiwań, a nawet spowodować kontuzje albo uszczerbek na zdrowiu.

Trening obciąża nasz organizm, dając po odpoczynku wzrost wytrenowania, sprawności, siły, masy mięśniowej, spadek wagi ciała itp., w zależności nad czym pracujemy i jakie ćwiczenia stosujemy. Poprawnie realizowany trening może dać nam pozytywne efekty i satysfakcję. Jednocześnie, mając odpowiednią wiedzę możemy szybciej dochodzić do zamierzonych celów i osiągać trwały efekt naszych działań.

Jeśli czegoś się obawiacie albo macie wątpliwości to powinniście przyjść na te zajęcia.

Rozwiejemy Wasze wątpliwości, obalimy mity i nauczymy Was jak zdrowo, skutecznie i bezpiecznie trenować.

Zespół PROGRESS i Mazowiecki Klub karate Kyokushin

Zajęcia są współfinansowane przez Urząd Dzielnicy Ochota w ramach zadania publicznego

Wspieranie i Upowszechnianie Kultury Fizycznej – ,,Podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców oraz szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.”

Informacje i zapisy tel.: 602 675 693 www.supertrening.pl