Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Odznaczenie Komisji Edukacji Narodowej dla Pani Wiesławy Mościckiej- Filipczak za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza nauczycielka języka polskiego i filozofii – Pani profesor Wiesława Mościcka – Filipczak  w dniu 19 maja 2022 r. została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Medal przyznany przez Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka z inicjatywy NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze za szczególne zasługi dla oświatyi wychowania (wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej i działalność społeczną).

Pani profesor pracuje w naszej szkole od 2005 r., uczy języka polskiego i filozofii, jest także autorką kilku projektów edukacyjnych w programach UE Lenardo da VinciErasmus + w zakresie szkolenia zawodowego uczniów Technikum Nr 24 w zagranicznych przedsiębiorstwach oraz ich koordynatorem od r. 2008 do dziś. Dzięki jej inicjatywie i współpracy z innymi nauczycielami w ramach opracowanych projektów udało się odbyć praktyki zawodowe w Wielkiej Brytanii kilkuset uczniom naszej szkoły, dzięki czemu mogli podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a suma pozyskanych na ten cel funduszy to ok. 900 000 EURO.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy!

Skip to content