Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

„BOISKO LUCJANA BRYCHCZEGO” W TEGOROCZNEJ EDYCJI BUDŻETU OBYWATELSKIEGO!

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA „BOISKO LUCJANA BRYCHCZEGO” i inne projekty na Ochocie!

W dniach 15-30.06 należy wejść i zalogować się na stronie bo.um.warszawa.pl, wybrać obszar OGÓLNOMIEJSKI, a w nim Boisko Lucjana Brychczego (Projekt ma numer 90 na liście do głosowania).

Opis projektu:

Boisko Lucjana Brychczego to kompleksowy projekt zakładający budowę boiska do gry w piłkę nożną z widoczną nazwą patrona, budowę boisk wielofunkcyjnych do siatkówki i koszykówki, namalowanie muralu z wizerunkiem piłkarza oraz zakup 1916 piłek dla szkół i przedszkoli w Warszawie. To efekt pracy wielu osób, pasjonatów sportu, nauczycieli wychowania fizycznego i mieszkańców stolicy. W chwili obecnej na terenie szkoły – Zespołu Szkół nr 26, na którym planowany jest projekt, znajduje się stary, zniszczony, asfaltowy plac.

Naszym marzeniem jest stworzenie klimatycznego i nowoczesnego miejsca do uprawiania sportu nie tylko dla ponad 600 uczniów szkoły, ale też danie wzoru do naśladowania młodym ludziom i oddanie hołdu żyjącej legendzie, którą dla wielu warszawiaków jest pan Lucjan Brychczy.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY GŁOS NA NASZ PROJEKT!

Pliki do pobrania:

  1. Projekt boiska
  2. Opis projektu
Skip to content