Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Dzień bez plecaka w ZS nr 26

DZIEŃ BEZ PLECAKA,  jaki odbył się w marcu naszej szkole, spotkał się z entuzjastycznym odzewem wśród uczniów wszystkich klas. Pomysłów na to, w co się można spakować do szkoły  oprócz plecaka było mnóstwo. Kreatywność i pomysłowość naszych uczniów wywoływała salwy śmiechu i zdziwienia w czym można przynieść książki i zeszyty do szkoły.  Najliczniejszą klasą, której uczniowie spakowali swoje szkolne pomoce bez użycia plecaka, była klasa 3BT. Nagrodę główną- bon w wysokości 50 zł do zrealizowania w salonach Empik otrzymał – Jakub Kuś z kl. 4CT, wyróżnienia jury przyznało Igorowi Goś z kl. 2BI i Aleksandrowi Czechowskiemu z kl. 1AI. Pomysł okazał się dobrą zabawą i urozmaiceniem codziennej szkolnej monotonii.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Skip to content