Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

DZIEŃ OTWARTY już za nami

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Nas podczas Dnia Otwartego Szkoły, który odbył się w czwartek 18 kwietnia.

Opiekunowie ósmoklasistów zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, przedstawione zostały im podstawowe informacje o szkole i kierunkach kształcenia oraz zasady rekrutacji na rok szkolny 2024/2025.


Ósmoklasiści zwiedzali nowoczesne pracownie zawodowe – informatyczne i graficzne. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali dla nich pokazy pomocy naukowych oraz sprzętów i maszyn wykorzystywanych najczęściej podczas zajęć lekcyjnych.


Odwiedzane były również pracownie przedmiotowe, w tym pracownia fizyczna, w której ósmoklasiści mogli aktywnie uczestniczyć w pokazach doświadczeń fizycznych, przygotowanych przez uczniów klasy trzeciej.


Odwiedzający nas podczas Dnia Otwartego ósmoklasiści i ich opiekunowie, mieli szansę poczuć kameralną atmosferę naszej szkoły. To była też okazja do rozmów z uczniami, nauczycielami i wychowawcami, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące specyfiki nauki w technikum.


Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu!

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Skip to content