Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Realizacja programu preorientacji zawodowej

W czwartek 18.04 br. uczniowie klas 4Ai i 4Bi  w ramach programu preorientacji zawodowej, ułatwiającej podjęcie decyzji o wyborze przyszłego kierunku studiów i ścieżki kariery zawodowej, wzięli  udział w wykładzie na temat Cyberbezpieczeństwa.

Wykład dotyczący m.in:. zagrożeń związanych z szeroko rozumianym rozwojem Internetu poprowadził  dr inż. Dariusz Chaładyniak  w ramach organizowanej przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki- Młodzieżowej Akademii IT. To już trzecia  misja uczelni, która  prowadzi otwartą edukację z zakresu szeroko rozumianej informatyki dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Skip to content