Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Koncert kolęd w wykonaniu Szkolnego Zespołu Muzycznego T(e)CH.U Brak 20.12.2023 r.

Są święta w naszym kalendarzu – najdroższe i najbliższe,
co wywołują falę marzeń – najczulszych i najmilszych.
Ten nastrój wszystkim się udziela. Ogarnia serca, duszę
– radością szczęścia i wesela i czystych, wielkich wzruszeń.

Te ukochane przez wszystkich święta to

BOŻE NARODZENIE….

W ostatnią przedświąteczną środę tj. 20 grudnia br. szkolna społeczność zebrała się w sali gimnastycznej, aby wspólnie kolędować. Ta piękna tradycja kultywowana jest w naszej szkole od lat. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu  Szkolnego Zespołu Muzycznego  T(e)CH.U Brak  pod opieką Pani Agaty Szaniawskiej – Klimiuk wprowadził wszystkich  w atmosferę pięknego okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Życzenia zdrowia, wzajemnego zrozumienia, optymizmu i życzliwości oraz Świat spędzonych w rodzinnym gronie złożyli zebranym – dyrektor Zespołu Szkół Nr 26 – Pan Roman Marciniak i Pani wicedyrektor Monika Brejnak.

Tradycją naszej szkoły są również klasowe spotkania wigilijne. Uczniowie wraz wychowawcami zasiedli przy pełnych smakołyków wigilijnych stołach. Oprócz świątecznych wypieków na stołach pojawiły się pierogi z kapustą i grzybami, barszcz czerwony oraz kluski z makiem. Były życzenia, łamanie się opłatkiem, drobne upominki od Świętego Mikołaja oraz głośne śpiewanie kolęd.  Wigilijne spotkania klasowe były radosne i pełne ciepła. Wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę Bożego Narodzenia oraz pozwoliły na wzmocnienie więzi, co jest niezwykle ważne w tych trudnych czasach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.

 

Skip to content