Wyniki konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Miło nam przedstawić wyniki konkursu wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, który odbył się  16 .11 br. Wzięli w nim udział uczniowie zarówno klas młodszych jak i kończących, bez względu na naukę języka angielskiego w rozszerzeniu, czy tylko na poziomie podstawowym.  Pierwsze  miejsce  zajął  Witold Kanafa z klasy 1AI  i w nagrodę otrzymał bon do księgarni Empik o wartości 200 zł; drugie  miejsce zajął  Jakub Panufnik z klasy 5AI  i również otrzymał bon do księgarni Empik o wartości 150 zł. Na trzecim miejscu uplasowało się ex aequo  dwóch uczniów – Vlad Tiagnyriadno  z klasy 1GGP oraz Daniel Wierzbicki z klasy 1HGP, otrzymali bony do księgarni Empik każdy o wartości 100 zł.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Do zobaczenia za rok!

Ewa Timofiejuk i Dominika Wolny