Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Nagroda Burmistrza dla najlepszego ucznia ZS nr26

20 czerwca br. najlepsi uczniowie szkół Ochockich w towarzystwie dyrektorów i swoich wychowawców odebrali z rąk Burmistrz Ochoty – pani Doroty Stegienki nagrody. Wyróżnienie przyznawane jest  uczniowi, który osiągnął najwyższe wyniki  w nauce . W tym roku nagrodę Burmistrza dla najlepszego ucznia Zespołu Szkół nr 26 za średnią 4,88 oraz wzorowe

zachowanie – otrzymała uczennica klasy 3DGP- Martyna Karwalska. Martyna oprócz bardzo dobrych wyników w nauce  angażuje się w życie klasy i szkoły. Bierze aktywny udział w życiu kulturalnym szkoły, od wielu lat należy do szkolnego zespołu muzycznego T(e)CH.UBrak. Uczennicy podczas uroczystości towarzyszyła wychowawczyni klasy 3DGP– pani Elżbieta Budzińska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Skip to content