Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Nagroda Burmistrza dla najlepszego ucznia ZS nr26

22 czerwca najlepsi uczniowie szkół Ochockich w towarzystwie dyrektorów i swoich wychowawców odebrali z rąk Burmistrz Ochoty – pani Doroty Stegienki nagrody. Wyróżnienie przyznawane jest  uczniowi, który osiągnął najwyższe wyniki  w nauce . W tym roku nagrodę Burmistrza dla najlepszego ucznia Zespołu Szkół nr 26 za średnią 5,07 otrzymał uczeń kl. 2BI- Maciej Zarzecki.  Maćkowi podczas uroczystości towarzyszył wychowawca klasy 2BI – pan Robert Figura.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content