Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca w Zespole Szkół nr 26 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Najlepsi uczniowie Technikum nr 24 odebrali z rąk Pana Dyrektora i wychowawców, nagrody za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach językowych, konkursach przedmiotowych i za aktywność społeczną. Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego T(e)CH.U Brak. Po uroczystości odbyły się spotkania w salach lekcyjnych, gdzie pozostali uczniowie odebrali świadectwa z rąk wychowawców.

Serdecznie gratulujemy promocji do kolejnych klas  wszystkim naszym uczniom, którzy musieli i w tym roku mierzyć się z trudami spowodowanymi trwającą pandemią.

Życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku od codziennych obowiązków, a przede wszystkim powrotu do szkoły we wrześniu.  Czekamy na Was, by z nową energią rozpocząć Nowy Rok Szkolny 2022/2023.

Skip to content