Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Obchody 99 rocznicy wyboru Gabriela Narutowicza na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

9 grudnia w 99 rocznicę wyboru Gabriela Narutowicza na Urząd Prezydenta II Rzeczypospolitej, przy jego pomniku na warszawskiej Ochocie odbyła się rocznicowa uroczystość.
Jak co roku wzięli w niej udział przedstawiciele władz dzielnicy Ochota, burmistrz- p. Dorota Stegienka i zastępcą burmistrza p. Sławomir Umiński, przedstawiciele środowisk Kombatanckich – AK IV Obwodu Ochota p. Bogdan Bartnikowski oraz p. Władysława Marcinkiewicz. Naszej szkolnej delegacji przewodniczył pan dyrektor Roman Marciniak. Uczniowie z klasy 3GGP, asystowali w poczcie sztandarowym Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen i poczcie ze sztandarem Środowiska Żołnierzy AK-IV Obwód Ochota. Po okolicznościowym przemówieniu pani burmistrz,  przed pomnikiem prezydenta Narutowicza przybyłe delegacje zapaliły znicze i złożyły wiązanki kwiatów.

Skip to content