Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

XXV Świąteczna Zbiórka Żywności

Tegoroczna XXV Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności za nami. Jak zawsze akcję wspierali uczniowie naszego technikum. 25 wolontariuszy z klas: 2EGP, 3EG, 3EG, 3CT, 3BT, 3EI, 3GGP i 3HGP w dniach 27-28 listopada w supermarkecie Auchan „Okęcie” zbierało żywność dla potrzebujących. Dzięki ofiarności klientów supermarketu i zaangażowaniu naszych wolontariuszy, udało się zebrać  prawie 900kg! różnych produktów spożywczych.

To dzięki Wam zbiórka zakończyła się sukcesem. Hojność Warszawiaków była również wielka!

Wszystkim WOLONTARIUSZOM – bardzo DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Skip to content