Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Pierwsze miejsce w dzielnicy Ochota dla ucznia Technikum nr 24

W piątek 19.04 br. przy udziale organizatorów konkursu Historyczno-Patriotycznego „Katyń – Prawda i Pamięć” – Pani Małgorzaty  Zgagowskiej i  Naczelnika Wydziału Edukacji i Wychowania dzielnicy Ochota – Pana Krzysztofa Grochowskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom wyłonionych  spośród uczniów szkół ochockich. W konkursie mającym na celu kształtowanie pozytywnych postaw wobec przeszłości i tradycji naszego narodu oraz rozszerzenie wiedzy o faktach historycznych związanych ze Zbrodnią Katyńską Laureatem PIERWSZEJ🥇 nagrody w dzielnicy Ochota został uczeń klasy 2FGP o profilu technik grafiki i poligrafii cyfrowej – Karol Garwoliński.👍 Karolowi w tej miłej uroczości towarzyszył  Dyrektor ZS nr 26  – Pan Roman Marciniak oraz Pani Maria Matysiak-Gorol – pod  kierunkiem której powstała zwycięska praca.

               Serdecznie gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne!

Skip to content