Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia kl. 4BI Macieja Zarzeckiego 26.10.2023 r.

Mamy zaszczyt poinformować, że Maciej Zarzecki uczeń klasy 4Bi otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Maciej otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen. Jesteśmy dumni i gratulujemy Maciejowi tak wspaniałych wyników, życząc jednocześnie dalszych sukcesów. W gali wręczenia nagród, która odbył się  26.10 br. udział wzięli również rodzice Maćka oraz jego wychowawca – p. Robert Figura.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z uroczystości

Skip to content