Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Sukces uczniów Technikum nr 24 na konkursie języka angielskiego Understand VI

13 października br. kolejny raz uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim konkursie Understand VI z języka angielskiego. W sumie przystąpiło do niego  35 uczniów. Tym bardziej jest nam miło poinformować, że laureatem konkursu, zdobywcą pierwszego miejsca w Polsce, został  Bartłomiej Gawor- uczeń 4DT,  Maja Gola z 1DGP zajęła 11 miejsce w Polsce i 3 w województwie mazowieckim. Katarzyna Piłat, uczennica klasy 2DGP, zajęła 20 miejsce w Polsce i 2 w województwie mazowieckim.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content