Szkolna zbiórka darów dla mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy

Szkolna zbiórka  darów  dla mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy, którą przeprowadziliśmy w dniu 4 marca,  poruszyła serca społeczności Zespołu Szkól nr 26. Od samego rana kolejni darczyńcy – uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji-słowem wszyscy, którzy nie pozostają obojętni wobec tragedii naszych wschodnich sąsiadów, przynosili tak potrzebne produkty. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać bardzo dużo produktów żywnościowych, sanitarnych, higienicznych, baterii, kocy itp. Dary zostały zawiezione do Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy – Urząd Dzielnicy Ochota, ul Pawińskiego 30.

Wielki dzięki dla wszystkich zaangażowanych w akcje. Jesteście Wspaniali!