Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Uczniowie Zespołu Szkół nr 26 uczcili pamięć ofiar w 84 rocznicę agresji ZSRR na Polskę. 18.09.2023 r

Uczniowie Technikum nr 24 uczcili pamięć ofiar sowieckiej agresji na Polskę. W poniedziałek 18 września, dzień po 84 rocznicy tamtych wydarzeń, przy Pomniku Poległym i Pomordowanym na Wschodzie odbył się Apel Pamięci. Delegacje uczniów z warszawskich szkół wspólnie wzięły udział w uroczystości patriotycznej oddając tym samym hołd milionom naszych rodaków pomordowanych na „nieludzkiej ziemi”. Jak zawsze uroczystości towarzyszyła lekcja historii z przesłaniem dla młodych o utrzymanie pamięci historycznej o tamtych wydarzeniach. W tym roku w obchodach uczestniczyli uczniowie z klasy 2DGP pod opieką p. Anetty Kubiś. Młodzież asystowała w poczcie sztandaru Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen. W imieniu szkolnej społeczności uczcili pamięć ofiar i złożyli w miejscu pamięci wiązankę kwiatów.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia

Skip to content