Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Młodzież Zespołu Szkół Nr 26 na Warszawskim Salonie Maturzystów

15 września uczniowie klasy 5Bi wraz z wychowawczynią p. Dorotą Pszczółkowską wzięli udział w  Warszawskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2023 odbywającym się w gmachu Politechniki Warszawskiej. Młodzież uczestniczyła w wykładzie ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w  Warszawie na temat egzaminu maturalnego z  matematyki oraz w prezentacjach oferty edukacyjnej uczelni akademickich. Uczniowie odwiedzili również stoiska różnych uczelni z całego kraju, w szczególności uczelni technicznych.

Skip to content