Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Uczniowie ZS nr 26 włączyli się w Akcję Sprzątania Świata. 18-16.09.2022 r.

„Wszystkie śmieci są nasze” to hasło tegorocznej 29 ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Z uwagi na ogromny wzrost liczby odpadów w przestrzeni po okresie wakacyjnym akcja odbywa się we wrześniu. Celem jej jest również zachęcenie wszystkich do czynnego udziału w sprzątaniu naszej planety promując przesłanie, aby nie śmiecić oraz segregować odpady. W piątek 16

września uczniowie klas pierwszych Technikum nr24 pod opieką swoich nauczycieli, „uzbrojeni” w worki i ochronne rękawiczki ruszyli na sprzątanie terenu wokół szkoły i Parku Szczęśliwickiego. Młodzież szybko zapełniła worki porzuconymi butelkami, puszkami, plastikowymi torebkami i innymi śmieciami, które nie znalazły się w przeznaczonym dla nich miejscu. Mamy nadzieję, że uczniowie odebrali cenną lekcję jaką jest potrzeba dbania o środowisko którego przecież  jesteśmy częścią, a i mieszkańcy okolicznych osiedli również baczniej będą zwracać uwagę na problem beztroskiego porzucania śmieci w naszej  przestrzeni publicznej.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Skip to content