Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Udział uczniów ZS nr 26 w Konferencji „Fleksografów 2023″ 25.04.2023r.

25.04.2023 trójka uczniów z klasy 3EGP wraz z wychowawcą p. Pawłem Sikorskim uczestniczyła w Konferencji Poligrafów 2023. Jest to cykliczne spotkanie organizowane dla branży fleksograficznej (dział poligrafii) przez Polską Izbę Fleksografów oraz Fundację Rozwoju Kadr Poligraficznych. Na spotkaniu omawiane były aspekty produkcji poligraficznej, zarówno pod kątem problemów innowacji technicznych, jak też planowania i rozwoju produkcji.  Uczniowie mieli okazję bezpośrednio

zapoznać się z aktualnymi wyzwaniami branży poligraficznej i oczekiwaniami wobec kształcenia zawodowego.  Stanowi to  istotny punkt właściwej edukacji naszej młodzieży z klas o profilu –technik grafiki i poligrafii cyfrowej, dlatego chętnie będziemy brali udział w kolejnych spotkaniach w następnych latach, tak aby nasi uczniowie mogli na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w branży z którą łączą swoją zawodową przyszłość.

Skip to content