Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas IV w Zespole Szkół nr 26 28.04.2023 r.

W piątek 28 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów klas 4AT, 4BT, 4CT, 4EG i 4FG .Po czterech latach pełnych wyzwań i zmagań z nauką zdalną, wreszcie mogli odebrać z rąk swoich wychowawców  upragnione świadectwa ukończenia szkoły średniej. Najlepsi, którzy uzyskali średnią powyżej 4,76 – otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe. Wyróżnieni za wzorową postawę i zaangażowanie na rzecz pracy szkoły i środowiska lokalnego

oraz wolontariat – uczniowie zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami. Absolwenci podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom i nauczycielom, za ich niestrudzony wysiłek i wyrozumiałość okazywaną na każdym kroku żmudnego procesu edukacji i wychowania. Wychowawcy klas kończących otrzymali z rąk dyrektora ZS nr 26 pana Romana Marciniaka pamiątkowe dyplomy. Pan dyrektor żegnając tegorocznych absolwentów klas IV, życzył wszystkim uzyskania  pozytywnych wyników  na czekającym ich egzaminie dojrzałości i pomyślności w dorosłym życiu, które przed nimi. Starszych kolegów pożegnali młodsi, uczniowie z klasy 1EGP przygotowali  pod kierunkiem swojej wychowawczyni  pani Zofii Przybylskiej program artystyczny. Radosny nastrój udzielił się wszystkim zebranym.  Na koniec ze świadectwami w dłoniach i uśmiechem na twarzach  absolwenci wraz z wychowawcami zapozowali do pamiątkowych zdjęć.

NASZYM MATURZYSTOM ŻYCZYMY SUKCESÓW!
POŁAMANIA PIÓR!!!”

 

Skip to content