Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Udział uczniów ZS nr 26 w obchodach 105 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Plac Narutowicza 10.11.2023 r.

W przeddzień Święta Niepodległości, obchodzonego 11 listopada, uczniowie szkół ochockich,  przedszkoli oraz mieszkańcy i goście, wzięli udział w zorganizowanym przez Urząd Dzielnicy Ochota wspólnym śpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego”. W rytm dźwięków poloneza zebrani uczestnicy przeszli w barwnym korowodzie (każdemu uczestnikowi uroczystości został wydany kotylion lub flaga) spod Urzędu Dzielnicy na plac Narutowicza, gdzie nastąpiło oficjalne powitanie przez panią burmistrz – Dorotę Stegienkę. Następnie zebrani w uroczystej atmosferze wspólnie zaśpiewali Hymn Państwowy. Po uroczystości delegacje złożyły kwiaty przed pomnikiem prezydenta Gabriela Narutowicza.

W wydarzeniu uczestniczyli również uczniowie z naszej szkoły –klasa 1AI po opieką p. Renaty Deleżuch i p. Beaty Kublik-Rutkowskiej oraz kl. 2FGP pod opieką p. Agaty Stępień.

Skip to content