Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w ZS nr 26 23.06.2023 r.

Po miesiącach wytężonej pracy, nadszedł czas na upragniony wypoczynek.  23 czerwca o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Pan Dyrektor Roman Marciniak i Wychowawcy wręczyli nagrody za najlepsze wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach językowych, konkursach przedmiotowych i za aktywność społeczną. Wszystkim gratulujemy nagród oraz otrzymania promocji do następnej klasy. Życzymy wszystkim udanych
i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Życzymy Wam, abyście w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania. Po oficjalnej części uroczystości odbył się występ szkolnego zespołu muzycznego T(e)CH.U Brak.
Skip to content