Zajęcia integracyjne uczniów klas pierwszych ZS nr 26

2.10.2023r. ostatnia klasa pierwsza wzięła udział w zajęciach integracyjnych. Spotkania odbywały się w zaprzyjaźnionym z naszą szkołą Młodzieżowym Domu Kultury OCHOTA. Celem zajęć była integracja uczniów danej klasy – wzajemne poznanie się i znalezienie własnego miejsca w grupie, ale również budowanie poczucia bezpieczeństwa, zaufania i akceptacji w grupie, wypracowanie wspólnych norm i zasad, nauka tolerancji, wzbudzenie wrażliwości na potrzeby, a także sukcesy i porażki innych osób w grupie, wzbudzenie potrzeby pomocy innym ludziom, kształtowanie umiejętności współpracy.

Mamy nadzieję, że zajęcia te ułatwią naszym młodszym koleżankom i kolegom adaptację w nowej grupie i w nowej szkole.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z zajęć integracyjnych klasy 1Ci oraz 1Ai.