Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

DZIEŃ OTWARTY – 18 KWIETNIA 2024
Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Sukces uczniów Technikum NR 24 na ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Understand V. 15.10.20 r.

35 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Understand V., który odbył się 15.10.br. Uczniowie musieli zmierzyć się ze sprawdzeniem swoich umiejętności z rozumienia języka angielskiego ze słuchu. Miło nam poinformować, że udział naszych uczniów w konkursie zakończył się sukcesem. 9 osób uplasowało się w czołówce  w województwie mazowieckim zajmując 2, 3 i 4 miejsce, oraz 19 miejsce w kraju.
Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników!

Skip to content