Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Uzależnienia  młodzieży od nowych technologii
Ankieta dla wszystkich uczniów.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.
Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 ważny dokument (format pdf).

Sukces uczniów Technikum NR 24 na ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Understand V. 15.10.20 r.

35 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Understand V., który odbył się 15.10.br. Uczniowie musieli zmierzyć się ze sprawdzeniem swoich umiejętności z rozumienia języka angielskiego ze słuchu. Miło nam poinformować, że udział naszych uczniów w konkursie zakończył się sukcesem. 9 osób uplasowało się w czołówce  w województwie mazowieckim zajmując 2, 3 i 4 miejsce, oraz 19 miejsce w kraju.
Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników!

Skip to content