Udział uczniów ZS nr 26 w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego – ENGLISH HIGH FLIER 2023 7.12.2023 r.

7.12 br.  piętnaścioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego: English High Flier. Konkurs obywa się rokrocznie w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty. Jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz wspomaga kształtowanie ważnych kompetencji osobistych.

Z niecierpliwością czekamy więc na jego wyniki, na pewno  poinformujemy jak wypadli w tych zmaganiach nasi uczniowie.

Dominika Wolny i Ewa Timofiejuk