Zespół Szkół Nr 26

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

  • TECHNIKUM NR 24,
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 17

Komunikaty i ogłoszenia

Zespół Szkół nr 26 informuje, że boisko szkolne jest dostępne dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:00

Udział uczniów ZS nr 26 w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego – ENGLISH HIGH FLIER 2023 7.12.2023 r.

7.12 br.  piętnaścioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego: English High Flier. Konkurs obywa się rokrocznie w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty. Jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz wspomaga kształtowanie ważnych kompetencji osobistych.

Z niecierpliwością czekamy więc na jego wyniki, na pewno  poinformujemy jak wypadli w tych zmaganiach nasi uczniowie.

Dominika Wolny i Ewa Timofiejuk

Skip to content